Barová stolička POZZA VELVET, ružová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Ružová
- Kov: Drevený dekor
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 102 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedáku: 43 cm
- Hĺbka sedáku: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,4 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedákom
- Jemný zamatový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevné kovové podnožie ošetrené práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkuje jemný zamatový poťah, dekoratívne zvislé prešívanie a štíhle kovové podnožie. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné aj minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle aj každodenné posedenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332099214 |
| ? Farba: | Ružová |
| Šírka: | 43 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Výška: | 102 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Šírka sedadla: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.