Uterák CLYR 50x100 cm krémový, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 500 g/m²
Farba
- Krémová / smotanová
Rozmer
- 50 x 100 cm
Vyhotovenie
- S bordúrou
- S pútkom
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 40 °C
- Sušenie v sušičke na nízku teplotu
- Žehliť na strednú teplotu
- Nebieliť, nečistiť chemicky
- Neprat s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhotrvajúcu jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uteráky |
|---|---|
| EAN: | 8719023515744 |
| ? Farba: | Krémová |
| ? Gramáž: | 500 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,25 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 50 x 100 cm |
| Vzor: | Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.