Polohovateľné záhradné lehátko RESTY skladacie, sivé
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia: Oceľ
- Výplet: Oxford 600D
- Polstrovanie: Polyester
Farba
- Konštrukcia: Béžová
- Polstrovanie: Sivá
Rozmery
- Dĺžka: 153 cm
- Šírka: 61 cm
- Rozmer polstrovania: 140 x 52 x 6 cm
- Nosnosť: 120 kg
- Hmotnosť: 6 kg
- Hmotnosť polstrovania: 0,9 kg
- Priemer konštrukčných trubiek: 25 mm / 19 mm
Vyhotovenie
- Pohodlné ležadlo s možnosťou sedenia a ležania
- Plne zložiteľné pre jednoduché cestovanie
- Pevná oceľová konštrukcia
- Výplet z pevného polyesteru
- Pohodlné polstrovanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| EAN: | 5907335202923 |
| ? Farba: | Sivá, Béžová |
| Veľkosť: | Pre jedného |
| Dĺžka: | 153 cm |
| Šírka: | 61 cm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| ? Materiál: | Oceľ, Polyester |
| Materiál konštrukcie: | Oceľ |
| Materiál poťahu: | Vodeodolná látka |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Polstrovanie: | S polstrovaním |
| Skladanie: | Skladacie |
| Strieška: | Bez striešky |
| Určenie: | Plážová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.