Plážové ležadlo MORSKÝ KONÍK S KORALMI 137x49 cm, modré
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodná strana: PVC fólia
- Výplň: PU pena
Rozmer
- Šírka: 49 cm
- Dĺžka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Vyhotovenie
- Rozkladacie
- Skladanie do tvaru tašky s držadlami
- Dobré izolačné vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| EAN: | 8592050032695 |
| ? Farba: | Červená, Oranžová, Modrá |
| Dĺžka: | 137 cm |
| Šírka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| ? Materiál: | Látka, 52% polyester | 48% bavlna |
| Materiál výplne: | Polyuretánová pena |
| Výška: | 2 cm |
| Rozmer: | 137 x 49 x 2 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.