Plážové ležadlo LODNÉ LANO 137x49 cm, červené
Súvisiaci tovar
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
2 €
–10 %
Nafukovací držiak nápojov ROSE
Skladom
(>10 ks)
1.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
11.70 €
–11 %
Ružový mestský batoh pre rodičov MIREL
Skladom
(7 ks)
10.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
4.40 €
–9 %
Neoprénová lopta do vody SUBMARINE ø 17 cm, žltá
Skladom
(>10 ks)
4 €
Akcia
20.20 €
–10 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, zelený
Skladom
(>10 ks)
18.10 €
Akcia
Výpredaj
6.80 €
–27 %
Látková plážová taška CHERRY, krémová
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Plážový stan SUNSHADE 120x220 cm, modro-biely
Skladom
(>10 ks)
28.30 €
Podrobný popis
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodná strana: PVC fólia
- Výplň: PU pena
Rozmer
- Šírka: 49 cm
- Dĺžka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Vyhotovenie
- Rozkladacie
- Skladanie do tvaru tašky s držadlami
- Dobré izolačné vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| EAN: | 8592050024041 |
| ? Farba: | Červená, Modrá |
| Dĺžka: | 137 cm |
| Šírka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| ? Materiál: | Látka, 52% polyester | 48% bavlna |
| Materiál výplne: | Polyuretánová pena |
| Výška: | 2 cm |
| Rozmer: | 137 x 49 x 2 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.