Obliečky z mikrovlákna SYLVERA NORI hnedé
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Obliečky z mikrovlákna
Dobrou voľbou pre alergikov, malé deti alebo osoby s dýchacími ťažkosťami sú obliečky z mikrovlákna. Husto pretkanú textíliu z polyesteru charakterizuje jemnosť, hrejivosť a tvarová stálosť. Vyniká tiež svojou príjemnou štruktúrou, hebkosťou, a navyše sa nekrčí. Ak preferujete jednoduchú údržbu, teplo a jemné pohladenie, potom práve mikrovlákno je pre vás ako stvorené.
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
- Gramáž: 95 g/m2
Farba
- Hnedá
- Béžová
- Krémová
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, minimálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky nie je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
Obsah balenia podľa výberu varianty
- Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 80 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 5906679801557 |
| ? Farba: | Hnedá |
| Šírka: | Na jednolôžko |
| ? Gramáž: | 95 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer obliečky: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 80 cm |
| Motív obliečok: | Kvety |
| Nežehlivé: | Áno |
| Obojstranné: | Áno |
| Ročné obdobie: | Celoročné |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Moderné, Vidiecky |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.