Obliečky z mikrovlákna RUFFORA béžovo-sivé
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Obliečky z mikrovlákna
Dobrou voľbou pre alergikov, malé deti alebo osoby s dýchacími problémami sú obliečky z mikrovlákna. Husto tkanú textíliu z polyesteru charakterizuje jemnosť, hrejivosť a tvarová stálosť. Vyniká tiež svojou príjemnou štruktúrou, hebkosťou a navyše sa nemačká. Ak preferujete ľahkú údržbu, teplo a jemné pohladenie, potom je práve mikrovlákno pre vás ako stvorené.
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
- Gramáž: 95 g/m2
Farba
- Béžová
- Sivá
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, minimálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky nie je potrebné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Prádlo perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farbu obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstredenie
Obsah balenia podľa výberu variantu
- Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 80 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 5902311495047 |
| ? Farba: | Sivá, Béžová |
| Šírka: | Na jednolôžko |
| ? Gramáž: | 95 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer obliečky: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 80 cm |
| Motív obliečok: | Jednofarebné |
| Nežehlivé: | Áno |
| Obojstranné: | Áno |
| Ročné obdobie: | Celoročné |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Moderné |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.