Police na stôl NORVIKA 41x53 cm, čierna / dub artisan
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- MDF
- Bambus
Farba
- Čierna
- Dub Artisan
Rozmery
- Šírka: 41 cm
- Hĺbka: 18 cm
- Výška: 53 cm
- Hmotnosť: 2,6 kg
Vyhotovenie
- Praktická police na písací alebo pracovný stôl
- Možno využiť aj na kuchynskej doske
- Pomôže udržať poriadok a voľný pracovný priestor
- Dosky políc s vodeodolnou úpravou
- Dodávané v demonte
- Balenie: 57 x 21 x 8 cm, 3,2 kg
Využite priestor naplno
Úložná police je ideálnym pomocníkom všade tam, kde potrebujete mať dôležité veci stále po ruke – či už ide o kuchyňu, pracovňu alebo študentskú izbu. Jej univerzálny dizajn sa ľahko zladí s okolným nábytkom a pomôže vám vytvoriť prostredie, ktoré podporuje organizáciu a pokoj. Umiestnite do nej obľúbené knihy, dekorácie, koreničky alebo pracovné potreby – akokoľvek ju využijete, prinesie do vášho domova praktické i estetické riešenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knižnice a police |
|---|---|
| EAN: | 5903332095452 |
| ? Farba: | Čierna |
| Dekor dreva: | Dub artisan |
| Povrch: | Matný |
| Šírka: | 41 cm, Do 100 cm |
| Hĺbka: | 18 cm, 16-30 cm |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| ? Materiál: | Bambus, MDF |
| Výška: | 53 cm |
| Sady: | Kusové |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Typ umiestnenia: | Stojaci, Stolný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.