Kancelárske kreslo AVOLA VELVET, svetlo krémové
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Svetlo krémová
- Kov
- Plast
Rozmery
- Šírka: 47,5 cm
- Šírka sedáka: 47,5 cm
- Hĺbka: 56,5 cm
- Hĺbka sedu: 35 cm
- Výška: 73,5 - 84,5 cm
- Výška sedu: 41,5 - 53 cm
- Priemer koliesok: 5 cm
- Celková šírka koliesok: 5 cm
- Nosnosť: 110 kg
Vyhotovenie
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske stoličky |
|---|---|
| EAN: | 2322562936060 |
| ? Farba: | Krémová |
| Šírka: | 47,5 cm |
| Hĺbka: | 56,5 cm |
| Výška: | 73,5 - 84,5 cm |
| Kolieska: | Na kolieskach |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nastaviteľnosť: | Áno |
| Otočné: | Otočné |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnené |
| Výška sedu: | 41,5 - 53 cm |
| Vzhľad: | Kancelárske |
| Materiál koliesok: | Plast, Guma |
Jak vypadají židle v reálu?
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.