Hojdacia sieť ZENVIO 200x80 cm, sivo-biela + taška zdarma
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Bavlna
- Polyester
- Nylon
Farba
- Biela - sivá
- Pruhy
Rozmery
- Dĺžka: 200 cm
- Šírka: 80 cm
- Dĺžka povrazov na upevnenie: cca 35 cm
- Viazacie laná: 2 m
- Rozmer tašky: cca 40 x 13 cm
Vyhotovenie
- Závesná hojdacia sieť z odolnej bavlnenej tkaniny
- Obsahuje sáčok pre ľahké prenášanie
- Súčasťou sú 2 viazacie laná
Užite si zaslúžený odpočinok s pohodlnou hojdacou sieťou, ktorá vám pomôže vytvoriť príjemné miesto pre relaxáciu doma aj vonku. Vďaka ľahkému a praktickému vyhotoveniu ju ľahko zavesíte na záhrade, terase, balkóne alebo vezmete so sebou na výlet do prírody. Príjemný materiál a stabilná konštrukcia zaistí pohodlie pri každom odpočinku, čítaní knihy alebo leňošení na čerstvom vzduchu. Hojdacia sieť je ideálnou voľbou pre chvíle pohody, keď chcete na okamih spomaliť a užiť si kľud.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hojdacie siete a hojdačky |
|---|---|
| ? Farba: | Biela, Sivá |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Materiál hojdacej siete: | Bavlna, Polyester, Nylon |
| Motív: | Pruhy |
| Vzhľad: | Hojdacie siete |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.