AKCE Krepové povlečení bílé II. jakost
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca textilu |
|---|---|
| ? Gramáž: | 135 g/m2 |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer obliečky: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Nežehlivé: | Áno |
| Zapínanie: | Hotelové vrecko |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.