AKCIA Úložný box pod posteľ 98 cm, biela II. akosť
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozmery
| Šírka | 98 cm |
| Výška (vrátane koliesok) | 19 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
Návod k úložnému boxu
Zostavenie úložného boxu nie je žiadna veda! Chcete sa pozrieť, čo vás čaká? Nižšie si môžete prezrieť kompletný návod na zostavenie. Nie je sa čoho báť.
Balenie úložného boxu obsahuje:
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovací lišta na spojenie sololitov dna boxu
- 1x ľavý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 98 cm |
| Hmotnosť: | 6,1 kg |
| ? Materiál: | Drevo, Sololit |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.