AKCIA Detský úložný box Domček D3 biely II. akosť
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Korpus: Borovicové drevo
- Dno: 2 sololitové dosky
Farba
- Biela
Rozmery
- Šírka: 158 cm
- Hĺbka: 84 cm
- Výška prednej strany: 19 cm
- Výška zadnej strany: 11,5 cm
Vyhotovenie
- 4 kolieska
- 2 rukoväte
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Šírka: | 158 cm |
| Hĺbka: | 84 cm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| ? Materiál: | Drevo, Sololit |
| Výška: | 19 cm, 11,5 cm |
| Kolieska: | Na kolieskach |
| Lak: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.