Detské pončo MORSKÁ PANNA MARÍNA modrosivé
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikrovlákno
Farba
- Modrosivé
- S obrázkom
Rozmery
- Šírka: 60 cm
- Dĺžka: 90 cm | 120 cm (vrátane kapucne)
- Veľkosť podľa výberu z variantov
Vyhotovenie
- Odporúčame pre deti od 3 do 7 rokov
- Praktická kapucňa
- Zapínanie na patenty
- Rýchloschnúce
- Antialergický materiál
- Odporúčaná teplota prania 30 - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Pri prvom praní je nutné prať oddelene
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské pončá |
|---|---|
| ? Farba: | Sivá, Modrá |
| Dĺžka: | 120 cm, 90 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Pre deti: | Detské |
| Prevedenie: | Viacfarebné |
| Vzor: | S obrázkom |
| Zapínanie: | Patenty |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.