Detské pončo GALAXIO modré
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikrovlákno
Farba
- Modrá
- S obrázkom
Rozmery
- Šírka: 60 cm
- Celková dĺžka: 120 cm (v rozloženom stave)
- Dĺžka vrátane kapucne: 90 cm
- Dĺžka bez kapucne: 60 cm
Vyhotovenie
- Doporučujeme pre deti od 3 do 5 rokov
- Praktická kapucňa
- Zapínanie na patentky
- Rýchloschnúci
- Antialergický materiál
- Odporúčaná teplota prania 30 - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Pri prvom praní nutné prať oddelene
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské pončá |
|---|---|
| EAN: | 5902311487844 |
| ? Farba: | Žltá, Modrá |
| Dĺžka: | 120 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg, 0,4 kg |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Pre deti: | Detské |
| Prevedenie: | Viacfarebné |
| Vzor: | S obrázkom |
| Zapínanie: | Patenty |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.