Detské bavlnené obliečky MAGIC UNICORN biele, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bavlnené obliečky
Stálicou a najrozšírenejším materiálom posteľnej bielizne je zaručene bavlna. Zákazníci ocenia jej skvelé vlastnosti a cenovú dostupnosť. Bavlna je priedušná, mäkká a výborne odvádza akúkoľvek vlhkosť. Hodí sa teda aj pre osoby, ktoré sa v noci viac potia. Možnou nevýhodou je krčenie a následná nutnosť žehlenia. Rokmi overená bavlna je prírodné vlákno získané z bavlníka, ktoré je šetrné k pokožke celého tela.
Materiál
- 100% bavlna
Farba
- Biela
- Žltá
- Zelená
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky je potrebné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte.
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečky
- Po praní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
- Obliečky žehlite naruby, čím zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Obsah balenia podľa výberu varianty
- Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské obliečky |
|---|---|
| Cena: | Lacné do 23 € |
| ? Farba: | Biela |
| Šírka: | Na jednolôžko |
| Hmotnosť: | 0,7 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Rozmer obliečky: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok: | Obrázky, Zvieratá, Detský |
| Nežehlivé: | Nie |
| Obojstranné: | Nie |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Detský |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.