Dekoratívny vankúšik T-REX 40x40 cm, zelený
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Materiál poťahu: 100% polyester
- Materiál výplne: 100% polyester
Farba
- Zelená
Rozmery
- Šírka: 40 cm
- Dĺžka: 40 cm
- Hrúbka: 10 cm
- Hmotnosť: 0,3 kg
Vyhotovenie
- Snímateľný a prateľný poťah so zapínaním na zips
- Výplň je súčasťou balenia
- Potlač je jednostranná
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C (podľa štítku výrobcu)
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
Doplnky do detskej izby
Doplnky do detskej izby pomáhajú vytvoriť hravé, útulné a inšpiratívne prostredie, v ktorom sa deti cítia príjemne každý deň. Dekoratívne vankúšiky, textílie a ďalšie bytové doplnky ľahko oživia interiér a dodajú mu osobitý štýl. Vďaka veselým motívom a jemným materiálom sa detská izba premení na miesto ideálne na odpočinok, hranie aj chvíle plné fantázie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| ? Farba: | Zelená |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Materiál výplne: | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer vankúša: | 40 x 40 cm |
| Materiál poťahu: | 100% polyester |
| Motív: | Detský |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Vzor: | So vzorom |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.