Penový matrac 1+1 ROYAL 21 cm 2ks 90x200 cm

1 hodnotenie
359.70 € 380 € od 359.70 € 299.80 € bez DPH 316.70 € bez DPH od 299.80 € bez DPH
10 dní 10 dní Zvoľte variant
Ochrana matraca
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
12.10.2022 12.10.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Penový matrac ROYAL 21 cm sa skladá z 3 samostatných pien, dvoch kusov PUR peny a HR peny. Kombináciou pien môžete nastaviť výslednú tvrdosť matraca.  Matrac má štandardné rozmery 90 x 200 cm. Výška matraca je 21 cm.

Materiál matraca je PUR pena a HR pena vysokej hustoty a bez škodlivých látok. Matrac má strednú tvrdosť H3, H4 (škála tvrdosťou H1-H5) a je vhodná pre osoby s hmotnosťou do 130 Kg.

Matrac je zabezpečená odolným poťahom so všitým zipsom, ktorý je hypoalergénny. Tento obal je možné sňať a vyprať na 40º C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako výrobca kladieme dôraz predovšetkým na pohodlný a zdravý spánok.

Používame najnovšie technológie v ponúkaných produktoch, radi by sme Vám predstavili ďalší z našich luxusných matracov vytvorenú pre vás.

Inovatívne vyrobené jadro matraca, ktoré užívateľovi zaisťuje vysoké pohodlie. Absencia lepidla - namiesto toho sme vyvinuli jedinečný spôsob profilovanie pien tak, aby sme zabezpečili stabilitu a súdržnosť výrobku.

Každá vrstva jadra má odlišnú charakteristiku vyplývajúce z parametrov používaných pien. Všetky peny sú vysoko kvalitné a vysoko husté, majú však odlišnú tvrdosť a technológiu (vysoko elastická polyuretánová pena, Kaltshaum pena alebo pena Comfort Soft).

Matrac je profilovaná z oboch strán, čo poskytuje omnoho vyššiu úroveň pohodlia ako tradičné penové a pružinové matrace.Konstruované spracovanie pozitívne ovplyvnilo ventiláciu produktu. Výsledkom je dokonalá cirkulácia vzduchu počas spánku cez príslušné vzduchové kanály a systém 7 zón je ideálny pre anatómiu ľudského tela.

Všetky vlastnosti, ktoré sme spomenuli a atraktívna cena, robí z tejto matraca vynikajúcu alternatívu k tradičným pružinovým a penovým matracom.

Systém Airlift 7 - pohodlie a vynikajúce cirkulácia vzduchu!

Matrac má inovatívny systém Airlift 7. Prítomnosť popísané technológie výrazne ovplyvňuje pohodlie a hygienu spánku. Vzduchové kanály vytvorené tvarovanou penou tvorí základ perfektnú cirkulácia vzduchu, čo je dôležité pre zdravý spánok. Voľný prúd vzduchu zabraňuje tvorbe potu a akumuluje roztoče a iné nežiaduce alergény. Navyše je matrac rozdelená do 7 zón, vďaka ktorým sa perfektne prispôsobí anatómii ľudského tela.

Inovácia spočíva v profilovanie peny spôsobom, ktorý vyvinuli naši odborníci vďaka špeciálnym strojom. Výrobky vytvorené týmto spôsobom sú vždy bezpečné, pripravené pre uspokojenie našich zákazníkov a spĺňajú najnovšie štandardy pre zdravý spánok.

Dôležité informácie k matracom

  • Výrobná tolerancia matracov je + -2 cm na výšku, šírku a dĺžku
  • Matrac sa po rozbalení môže nafukovať až 48h
  • Farba peny matrace sa môže líšiť od obrázku - farba peny nemá vplyv na vlastnosti matrace

Dodatočné parametre

Kategória: Rozmer 90 x 200 cm
Rozmer matraca: 90 x 200 cm
Cena: Nad 120 €
Nosnosť matraca: 130 kg na osobu
Odporúčané pre: Matrac pre dospelých, Matrac pre seniorov, Matrac pre boľavý chrbát, Matrac pre deti, Matrac pre študentov, Matrac pre vysoké váhy
Počet zón: 7
Tvrdosť matraca: Stredná, Tvrdá, 2 tuhosti
Vaša váha: 91 - 120 kg, Nad 120 kg
Výška matraca: 21 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: